Aktualności:

Opinie kursantów

NOWA STRONA INTERNETOWA MG-EDU - Zapraszamy na www.mg-edu.pl

Szukasz kursu lub szkolenia on-line? Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

E-learning - to wygodna forma nauki polegająca na udostępnianiu materiałów szkoleniowych w formie elektronicznej przez Internet. Kursy e-learningowe opracowywane są w specjalny sposób (umożliwiający samodzielną pracę) i przesyłane mailem. Ich zaletą jest możliwość uczenia się w wybranym przez siebie tempie oraz czasie, a także niższa cena.

Dlaczego warto wybrać kursy e-learningowe zamiast tradycyjnego szkolenia?

- Wygoda. Nauka odbywa się w domu, w komfortowych warunkach, w wybranych przez klienta porach. Nie trzeba nigdzie dojeżdżać, ani dopasowywać się do terminu odpowiadającego reszcie grupy. Pracujecie Państwo wtedy, kiedy macie na to ochotę i czas.

- Przyjemność. Materiały do naszych kursów e-learningowe przygotowywane są w formie przyjaznej dla uczącego się, z dużą ilością elementów graficznych. Są znacznie ciekawsze niż tradycyjne prezentacje lub wykłady na szkoleniu stacjonarnym.

- Oszczędność. Kursy internetowe są znacznie tańsze niż tradycyjne szkolenia (nie trzeba wynajmować sali, zapewniać cateringu, itp.). Dzięki temu za zdobycie tej samej wiedzy można zapłacić mniej.

- Lepsze wykorzystanie czasu. Forma e-learningowa pozwala pracować w dogodnym momencie, w wybranych odstępach czasu. Można szkolić się w pociągu podczas podróży służbowych lub w domowym zaciszu, o dowolnej porze dnia i nocy. Wystarczy dostęp do Internetu i adres e-mail.

- Efektywność. Komfortowe warunki nauki i ciekawe materiały sprawiają, że wiedza zdobywana jest szybko, bezstresowo i na długo pozostaje w głowach.

Kursy i szkolenia przez internet, pozwolą Ci zdobyć nową wiedzę i umiejętności bez wychodzenia z domu, bez stresu, w dowolnym czasie! Tylko Ty decydujesz kiedy i ile czasu spędzisz nad nauką!

Działamy na rynku od kilku lat, najwyższy czas, abyś i Ty dołączył do grona naszych zadowolonych klientów.

Nie daj się nabrać na tańsze kursy o okrojonej ilości materiału! Uważaj na firmy obiecujące coś czego dawać nie mogą.
Pamiętaj - jeśli uczyć się to tylko od najlepszych - a jak twierdzą nasi Klienci -

„MG-edu” jest  najlepsza… i tyle 

Nauka przez Internet? To się wszystkim opłaca!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.