Specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi

Zgodnie z najnowszymi badaniami naukowymi, najważniejszym zasobem przedsiębiorstw i podstawowym źródłem ich przewagi nad konkurencją są pracownicy – czyli tzw. „zasoby ludzkie”. Aby jednak te zasoby mogły zostać odpowiednio wykorzystane, niezbędne jest poznanie podstaw, technik i sposobów zarządzania ludźmi. Nasz kurs to niezbędne kompendium wiedzy będące nieodzowną częścią warsztatu osób, które mają zamiar lub już zajmują się zasobami ludzkimi w firmach i organizacjach – czyli pracowników działów personalnych, działów kadr oraz osób zarządzających, zarówno niskiego, średniego jak i najwyższego szczebla.

Kurs pozwala poznać najważniejsze zasady i reguły dotyczące zarządzania personelem oraz charakterystykę poszczególnych elementów procesu kadrowego w firmach - od rekrutacji, przygotowania i przyjęcia do pracy po sposoby motywacji i przeciwdziałanie niekorzystnym trendom kadrowym.

Kurs kształtuje umiejętności do zawodu Pozostali Specjaliści do spraw zarządzania zasobami ludzkimi  (Kod zawodu: 242390)

Złożenie zamówienia na platformie e-learningowej pod adresem: https://platforma.mg-edu.pl/produkt/specjalista-ds-zarzadzania-zasobami-ludzkimi/

Sprawdź również nasze pozostałe kursy oraz skorzystaj z atrakcyjnych rabatów i promocji na stronie MG-edu.pl